Beebitelk

Beebitelkide mõte vabaõhuüritustel on toetada lapsevanemate mugavamat osalemist seltskondlikel ja kogupere väliüritustel, pakkudes võimalusi lapse esmaste vajaduste kiireks rahuldamiseks. Mamas’ Heaven beebitelki on oodatud kõik vanemad väikelastega kes soovivad toita, imetada, piima pumbata, mähkmeid vahetada või puhkama tulla.

Välitingimustes kasutatav telk on mobiilne ning jõuab igale festivalile, kes sellisest lahendusest puudust tunneb. Telki on lihtne kokku panna, kasutada ja hooldada. Telgis on mähkimisalus, pehmed istmed, madratsid, sanitaarne ja lõhnakindel mähkmekonteiner, sisevalgustus hämarate õhtute puhuks, elektripistikud ja vajalikud tooted kasutamiseks. Välikülgedel on lipukesed, mis tagavad ohutuse, et keegi telgi nööride otsa ei komistaks. Kohapeal saab 2-18kg mähkmeid kasutada ning mänguasjadega meelt lahutada. Kui on puudus beebi kõrvaklappidest, kergkäru kasutamisest või kandelinast siis ka neid on beebitelgist võimalik laenutada.

Suurus: 6m lai, 30m2, kõrgeim tipp 3,5m. Telgi jaoks on tarvis 10x10m tasast muruplatsi ning elektri kasutamine peaks olema võimaldatud.

PSX_20180527_170814

IMG_7351

PSX_20180611_135435.jpg